Outdoorownik wiosenny – nasz pierwszy ebook!

czyli 20 przepisów na wiosenne mikroprzygody nieopodal domu

Napisałyśmy ebooka! Ślęczałyśmy nad nim 2 miesiące. Praca nad nim była dla nas nie lada wyzwaniem i przygodą, które dawała nam dużo pozytywnej energii i napędzała do działania każdego dnia. Nie da się ukryć, że pokłóciłyśmy się przy tym też nie raz. Na szczęście mieszkamy kawał drogi od siebie i w cichsze dni, każda sobie po cichu dłubała swoją część równolegle pracując i prowadząc mniej lub bardziej outdoorowe życie.

Jesteśmy mega dumne, że oddajemy Wam w ręce ebooka, którego same chciałybyśmy znaleźć na polskim rynku outdoorowym. Znajdziecie w nim 20 pomysłów na poranki, dni, wieczory  i weekendy spędzone na różnych aktywnościach w naturze.

Ebook jest darmowy. Jedyne co trzeba zrobić to zostawić nam swój adres e-mail a po chwili na waszej skrzynce wyląduje wiadomość z linkiem do jego pobrania.

Dzielcie się z nim z kim chcecie! Wyślijcie mamie, bratu i koleżance z pracy! Pewnie niejedna dziarska babcia znajdzie w nim też coś dla siebie. Koniecznie przeczytajcie wstęp zanim przejdziecie do szczegółów i dawajcie znać, który przepis najbardziej Was przekonał! Inspirujmy się nawzajem i do zobaczenie gdzieś na szlaku, rowerze czy SUPie!

Upoluj ebooka!
div#stuning-header .dfd-stuning-header-bg-container {background-image: url(http://outdoorito.com/wp-content/uploads/2021/04/Wiosenne_mikroprzygody_w_okolicy_domu_ebook_outdoorownik.jpg);background-size: cover;background-position: center top;background-attachment: initial;background-repeat: no-repeat;}#stuning-header div.page-title-inner {min-height: 800px;}