Outdoorownik wiosenny – nasz pierwszy ebook!

czyli 20 przepisów na wiosenne mikroprzygody nieopodal domu

Napisałyśmy ebooka! Ślęczałyśmy nad nim 2 miesiące. Praca nad nim była dla nas nie lada wyzwaniem i przygodą, które dawała nam dużo pozytywnej energii i napędzała do działania każdego dnia. Nie da się ukryć, że pokłóciłyśmy się przy tym też nie raz. Na szczęście mieszkamy kawał drogi od siebie i w cichsze dni, każda sobie po cichu dłubała swoją część równolegle pracując i prowadząc mniej lub bardziej outdoorowe życie.

Jesteśmy mega dumne, że oddajemy Wam w ręce ebooka, którego same chciałybyśmy znaleźć na polskim rynku outdoorowym. Znajdziecie w nim 20 pomysłów na poranki, dni, wieczory  i weekendy spędzone na różnych aktywnościach w naturze.

Ebook jest darmowy. Jedyne co trzeba zrobić to zapisać się do naszego newslettera poprzez postawienia swojego adresu e-mail a po chwili na waszej skrzynce wyląduje wiadomość z linkiem do jego pobrania. Obiecujemy, że nie wysyłamy spamu! Piszemy raz w miesiącu o naszych outdoorowych zajawkach, planach i inspiracjach. Jeśli jednak nie chcesz go dostawać to wypisz się z niego po pobraniu Outdoorownika a my nie będziemy Cię niepokoić.

Dzielcie się z nim z kim chcecie! Wyślijcie mamie, bratu i koleżance z pracy! Pewnie niejedna dziarska babcia znajdzie w nim też coś dla siebie. Koniecznie przeczytajcie wstęp zanim przejdziecie do szczegółów i dawajcie znać, który przepis najbardziej Was przekonał! Inspirujmy się nawzajem i do zobaczenie gdzieś na szlaku, rowerze czy SUPie!

Upoluj ebooka!
div#stuning-header .dfd-stuning-header-bg-container {background-image: url(http://outdoorito.com/wp-content/uploads/2021/04/Wiosenne_mikroprzygody_w_okolicy_domu_ebook_outdoorownik.jpg);background-size: cover;background-position: center top;background-attachment: initial;background-repeat: no-repeat;}#stuning-header div.page-title-inner {min-height: 800px;}#main-content .dfd-content-wrap {margin: 0px;} #main-content .dfd-content-wrap > article {padding: 0px;}@media only screen and (min-width: 1101px) {#layout.dfd-portfolio-loop > .row.full-width > .blog-section.no-sidebars,#layout.dfd-gallery-loop > .row.full-width > .blog-section.no-sidebars {padding: 0 0px;}#layout.dfd-portfolio-loop > .row.full-width > .blog-section.no-sidebars > #main-content > .dfd-content-wrap:first-child,#layout.dfd-gallery-loop > .row.full-width > .blog-section.no-sidebars > #main-content > .dfd-content-wrap:first-child {border-top: 0px solid transparent; border-bottom: 0px solid transparent;}#layout.dfd-portfolio-loop > .row.full-width #right-sidebar,#layout.dfd-gallery-loop > .row.full-width #right-sidebar {padding-top: 0px;padding-bottom: 0px;}#layout.dfd-portfolio-loop > .row.full-width > .blog-section.no-sidebars .sort-panel,#layout.dfd-gallery-loop > .row.full-width > .blog-section.no-sidebars .sort-panel {margin-left: -0px;margin-right: -0px;}}#layout .dfd-content-wrap.layout-side-image,#layout > .row.full-width .dfd-content-wrap.layout-side-image {margin-left: 0;margin-right: 0;}